Mecz pomiędzy Jastrzębie vs Kalisz, wynik 1-1

Mecz Jastrzębie - Kalisz zakończony wynikiem 1-1

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyny Jastrzębie i Kalisz zderzyły się na boisku Stadionu Miejskiego, gdzie padł remis 1-1. Mecz odbył się pięć dni temu, dokładnie 13 marca o godzinie 19:15. W pierwszej połowie to Kalisz wyszedł na prowadzenie, ale ostatecznie punkt został podzielony między obie ekipy.

Jastrzębie vs Olimpia Elbląg wynik 1-2

Spotkanie Jastrzębie - Olimpia Elbląg, wynik 1-2

Wczorajszy mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Jastrzębie i Olimpia Elbląg dostarczył wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ostateczny wynik 1-2 na korzyść Olimpii Elbląg nie pozostawił wątpliwości co do intensywności rywalizacji. Spotkanie rozegrane na Stadionie Miejskim w dniu 17 marca o godzinie 13:00 było pełne napięcia od pierwszego gwizdka sędziego.

Polonia Bytom vs Jastrzębie 0-0

Mecz między Polonia Bytom i Jastrzębie zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Stadion Polonii Bytom

W ostatnim starciu II Ligi - East na stadionie Polonii Bytom drużyny Polonii Bytom oraz Jastrzębie nie zdołały pokonać się nawzajem, a mecz zakończył się remisem 0-0. Spotkanie to odbyło się trzy dni temu, 8 marca 2024 roku o godzinie 17:00. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała zdobyć bramki, co sprawiło, że punkty zostały podzielone po równo. Czy któryś z zespołów zdołał zdobyć przewagę w drugiej połowie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Mecz pomiędzy Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie 1-3

Sandecja Nowy Sącz kontra Jastrzębie, wynik meczu 1-3

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz i Jastrzębie, który odbył się 2 marca o godzinie 11:00 na Stadionie ul. Kusocińskiego, zwycięstwo odniosła drużyna Jastrzębie, pokonując rywali 3-1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Jastrzębia 2-0, a ostateczny rezultat potwierdził ich dominację w tym spotkaniu.

Hutnik Kraków vs Jastrzębie 1-1

Na obiekcie Stadion Suche Stawy dnia 2024-02-24 12:00 odbyło się spotkanie między Hutnik Kraków i Jastrzębie zakończone wynikiem 1-1

23 lutego, na Stadionie Suche Stawy, drużyny Hutnik Kraków i Jastrzębie zmierzyły się w emocjonującym spotkaniu II ligi - East. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Jastrzębia 1-0. Po pełnych zacięcia 90 minutach obie drużyny musiały podzielić się punktami, co z pewnością rozczarowało licznie zgromadzonych kibiców.

Stomil Olsztyn vs Jastrzębie 2-0

Mecz Stomil Olsztyn kontra Jastrzębie na stadionie Stadion OSiR: 2-0

W dniu 25 listopada 2023 roku na Stadionie OSiR odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Jastrzębie. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść drużyny gospodarzy. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, emocje sięgnęły zenitu podczas drugiej połowy, kiedy to Stomil Olsztyn zdołał zdobyć dwie bramki, zapewniając sobie zwycięstwo w 19. kolejce II Ligi - East.

Jastrzębie - ŁKS Łódź II, wynik końcowy 3-2

Dnia 2023-11-12 11:30 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Jastrzębie - ŁKS Łódź II zakończone wynikiem 3-2

W emocjonującym meczu II Ligi - East, drużyna Jastrzębie pokonała ŁKS Łódź II rezultatem 3-2. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim, dostarczyło kibicom wiele wrażeń. Już w pierwszej połowie obie ekipy zaprezentowały wysoką jakość gry, a wynik na przerwę wynosił 2-1 na korzyść drużyny Jastrzębie. W drugiej części meczu obie drużyny kontynuowały zaciętą walkę, jednak to Jastrzębie zdołało utrzymać przewagę i zdobyć decydującego gola. Mecz odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 11:30.

Wisła Puławy - Jastrzębie zakończony wynikiem 2-2

Mecz Wisła Puławy - Jastrzębie zakończony wynikiem 2-2

W sobotę, 3 listopada 2023 roku, na Stadionie MOSiR odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Jastrzębie. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę to 1-2 dla gości. . W meczu II Ligi - East, w ramach 16. kolejki, obie drużyny zaprezentowały się z najlepszej strony, stwarzając widowiskową rywalizację. Sędzią spotkania był F. Kaliszewski.

Jastrzębie vs Pogoń Siedlce, wynik 2-1

Dnia 2023-10-29 10:30 miał miejsce mecz Jastrzębie vs Pogoń Siedlce: końcowy wynik 2-1

W emocjonującym meczu II Ligi - East drużyny Jastrzębie i Pogoń Siedlce spotkały się na Stadionie Miejskim. Po zaciętej walce na boisku, ostateczne zwycięstwo przypadło gospodarzom, którzy wygrali 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na przewagę Jastrzębia, który prowadził 2-0. O szczegółach meczu oraz występie zawodników przeczytasz poniżej. Sędzią spotkania był .

Mecz pomiędzy Zagłębie Lubin II - Jastrzębie, wynik końcowy 1-1

Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin odbyło się spotkanie Zagłębie Lubin II - Jastrzębie zakończone wynikiem 1-1

W dzisiejszym meczu II Ligi - East doszło do starcia pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II oraz Jastrzębie. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę wskazywał minimalne prowadzenie gospodarzy 1-0. Mecz odbył się na Stadionie Zagłębia Lubin, a sędzią głównym był P. Pazdecki. Dogrywka i rzuty karne nie były potrzebne w tej konfrontacji.