Mecz Jastrzębie - Kalisz zakończony wynikiem 1-1

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyny Jastrzębie i Kalisz zderzyły się na boisku Stadionu Miejskiego, gdzie padł remis 1-1. Mecz odbył się pięć dni temu, dokładnie 13 marca o godzinie 19:15. W pierwszej połowie to Kalisz wyszedł na prowadzenie, ale ostatecznie punkt został podzielony między obie ekipy.

Relacja z meczu Jastrzębie - Kalisz

Dramatyczne starcie na Stadionie Miejskim pomiędzy drużynami Jastrzębie i Kalisz zakończyło się remisem 1-1. Emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska nawet na chwilę.

Sprawozdanie z meczu

1' - Rozpoczęcie spotkania na Stadionie Miejskim, obie drużyny pełne determinacji i gotowe do walki.

18' - GOOOL! Na tablicy świetlniej pojawia się nazwisko K. Koczy! Kalisz obejmuje prowadzenie po skutecznej akcji ofensywnej.

19' - Pierwsza żółta kartka dla Gospodarzy, P. Lech zostaje ukarany przez sędziego M. Jendę.

24' - Kartkę widzi również B. Putno z drużyny gości, sędzia stara się utrzymać dyscyplinę na boisku.

36' - Kolejna żółta kartka dla Jastrzębie, tym razem S. Matuszek dostaje upomnienie.

48' - Matuszek zostaje ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji wyleciał z boiska, Gospodarze grają teraz w dziesiątkę.

60' - BRAMKA! João Guilherme wyrównuje dla Jastrzębie! Kibice oszaleli z radości, a atmosfera na stadionie jest niesamowita.

61' - Sędzia ponownie wyciąga kartkę, tym razem dla S. Matuszka, który już nie ma prawa więcej błędów.

77' - Kartkę otrzymuje M. Zebrowski z drużyny gości, emocje na boisku ciągle rosną.

78' - Kolejne upomnienie dla gospodarzy, tym razem sędzia karze S. Matuszka.

79' - B. Kieliba z Kalisz również dostaje żółtą kartkę za faul.

80' - M. Bednarski z Jastrzębie również wpisuje się na listę ukaranych zawodników.

80' - Druga żółta kartka dla B. Kieliby z gości, obie drużyny grają teraz w osłabieniu.

Po pełnym emocji spotkaniu, sędzia kończy grę. Wynik końcowy to remis 1-1. Jastrzębie i Kalisz zaprezentowali wysoki poziom futbolu, a kibice mogą być zadowoleni z tego, co zobaczyli na boisku. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, więc fani piłki nożnej mogą spodziewać się kolejnych widowiskowych starć na boisku.