Dnia 2024-04-21 11:00 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy miało miejsce spotkanie pomiędzy Radunia Stężyca i Jastrzębie - 3-0

Wczoraj na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Radunii Stężyca i Jastrzębia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść Radunii Stężyca. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, jednak po przerwie gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę i zdobyli trzy bramki, zapewniając sobie pewne zwycięstwo. Mecz należał do 29. kolejki II Ligi - East.

Relacja z przebiegu meczu Radunia Stężyca - Jastrzębie

Dziś na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Radunia Stężyca a Jastrzębie. Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00, a kibice od samego początku dopingowali swoje ulubione zespoły, tworząc niesamowitą atmosferę na trybunach.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, ale żadna z nich nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie wynik do przerwy pozostał bezbramkowy, co tylko szlachetnie zapowiadało emocje w drugiej połowie.

W 47. minucie meczu to drużyna gospodarzy, Radunia Stężyca, otworzyła wynik spotkania. W. Slomka świetnie wykorzystał sytuację i strzałem umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Kibice oszaleli ze szczęścia, dopingując jeszcze głośniej swoją drużynę.

Nie minęło wiele czasu, a w 57. minucie W. Luczak podwyższył prowadzenie dla Radunii Stężyca na 2-0. Jastrzębie próbowało odpowiedzieć, ale defensywa gospodarzy była niezwykle skuteczna. Mimo starań gości, to ponownie Radunia Stężyca zdobyła bramkę, tym razem w wykonaniu M. Mrsica w 62. minucie, ustalając wynik meczu na 3-0.

Gra była bardzo intensywna, co przełożyło się na kilka żółtych kartek. Na przestrzeni meczu zawodnicy obu drużyn otrzymali upomnienia za faule. Wśród gospodarzy żółte kartki zobaczyli J. Straus, H. Zwozny, M. Biskup, R. Kurtovic oraz P. Mularczyk. Natomiast w zespole gości kartoniki zostali pokazane J. L. Araujo Guilherme i S. Matuszek.

Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść Radunii Stężyca, która zaprezentowała się znakomicie na własnym boisku. Kibice opuszczający stadion byli pełni radości z takiego przebiegu spotkania.

Następne mecze dla Radunia Stężyca to konfrontacje z Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy oraz ŁKS-em Łódź II. Natomiast Jastrzębie zmierzy się z Zagłębiem Lubin II, Chojniczanką Chojnice oraz ponownie z Pogonią Siedlce.