Dnia 2023-11-12 11:30 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Jastrzębie - ŁKS Łódź II zakończone wynikiem 3-2

W emocjonującym meczu II Ligi - East, drużyna Jastrzębie pokonała ŁKS Łódź II rezultatem 3-2. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim, dostarczyło kibicom wiele wrażeń. Już w pierwszej połowie obie ekipy zaprezentowały wysoką jakość gry, a wynik na przerwę wynosił 2-1 na korzyść drużyny Jastrzębie. W drugiej części meczu obie drużyny kontynuowały zaciętą walkę, jednak to Jastrzębie zdołało utrzymać przewagę i zdobyć decydującego gola. Mecz odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 11:30.

Sprawozdanie z meczu:

Atmosfera na Stadionie Miejskim była niesamowita, kibice obu drużyn wspierali swoich ulubieńców przez całe 90 minut. Mecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 13. minucie M. Bednarski zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy, co wywołało euforię na trybunach.

Szybko po tym S. Rogala podwyższył prowadzenie dla Jastrzębie. Jednak ŁKS Łódź II nie zamierzało się poddawać i już w 21. minucie M. Wszolek skrócił dystans do jednego gola, dając nadzieję swojej drużynie na odwrócenie losów meczu.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. A. Slezak wyrównał wynik po 54 minutach gry, a walka toczyła się zacięcie na całym boisku. Ostatecznie to K. Zych zapewnił Jastrzębie zwycięstwo strzelając bramkę na 3-2 w 83. minucie.

Mecz obfitował również w wiele żółtych kartek, zarówno dla gospodarzy, jak i dla przeciwników, co świadczy o intensywności starcia obu drużyn.

Wielkie brawa należą się zawodnikom obu drużyn za walkę na boisku. Kibice mogą być zadowoleni z widowiska, jakie zaserwowali im piłkarze Jastrzębie oraz ŁKS Łódź II.