Mecz Wisła Puławy - Jastrzębie zakończony wynikiem 2-2

W sobotę, 3 listopada 2023 roku, na Stadionie MOSiR odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Jastrzębie. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę to 1-2 dla gości. . W meczu II Ligi - East, w ramach 16. kolejki, obie drużyny zaprezentowały się z najlepszej strony, stwarzając widowiskową rywalizację. Sędzią spotkania był F. Kaliszewski.

Mecz pomiędzy Wisłą Puławami a Jastrzębiem

W dniu 3 listopada 2023 roku na stadionie MOSiR odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Jastrzębie w ramach 16. kolejki II ligi - East. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a kibice zgromadzeni na trybunach byli świadkami wielu niezwykle emocjonujących momentów.

W pierwszej połowie spotkania zespół gości objął prowadzenie za sprawą bramek zdobytych przez S. Rogalę w 20. minucie oraz M. Bednarskiego w 36. minucie. Jednak gospodarze zdołali odpowiedzieć szybko, a bramka R. Janickiego w 41. minucie zmniejszyła dystans do rywali.

Po przerwie Wisła Puławy kontynuowała nacisk na bramkę przeciwnika, co zaowocowało wyrównującym golem K. Nojszewskiego w 64. minucie. Mimo licznych starań żadna z drużyn nie zdołała już pokonać bramkarzy, co przypieczętowało remis w tym zaciętym pojedynku.

Spotkanie to nie obyło się bez kartek. R. Janicki oraz D. Retlewski z Wisły Puławy otrzymali żółte kartki, podobnie jak K. Togitani i J. L. Araujo Guilherme z Jastrzębia. Niestety, żadna z drużyn nie zdołała wykorzystać przewagi liczebnej, gdyż nie zanotowano czerwonych kartek dla żadnego z zespołów.

Spotkanie sędziował F. Kaliszewski, który skutecznie zarządzał emocjami na boisku, co pozwoliło kibicom cieszyć się widowiskiem bez większych kontrowersji. Następne mecze dla Wisła Puławy to starcia z Widzewem Łódź, Pogonią Siedlce oraz Chojniczanką Chojnice. Natomiast Jastrzębie zmierzy się z ŁKS Łódź II, Stalą Stalową Wolą oraz Stomilem Olsztyn.